Wojna Tytanów

 

Graj Teraz

Wojny Tytanów to darmowa gra opowiadająca o bohaterstwie, braterstwie i epickich bitwach, w których weźmie udział wasza postać. Wcielicie się w niej w jednego z potężnych tytanów, którzy walczą o dominację w świecie gry. Pokonując wrogów i zdobywając coraz lepszy ekwipunek zostaniecie najlepszym wojownikiem na serwerze.

Dostępna za darmo oraz w całości po polsku, Wojna Tytanów to niezwykle rozbudowana gra przygodowa z elementami RPG. Wyruszycie w niej na epicką przygodę, jako jeden z wielu tytanów walczących o dominację na serwerze gry. Stawicie czoła innym graczom, weźmiecie udział w epickich questach i zdobędziecie sobie przychylność bojowego smoka!

Sprawdzona mechanika, wciągająca rozgrywka

Twórcy Wojen Tytanów nie wymyślili koła na nowo i gra może się pochwalić doskonale znaną i lubianą mechaniką z gier RPG. Zabawę zaczynamy zatem jako niezbyt silna postać i wraz z postępami w grze nasz bohater zamienia się z przeciętnego wojownika w prawdziwego herosa, który będzie mógł stawić czoła każdemu przeciwnikowi, wliczając w to postacie należące do innych graczy.

wojny-tytanow-1.jpgW walkach pomogą ci różnego rodzaju bojowe zwierzęta

W grze mamy wiele możliwości rozwoju naszego bohatera. Jako że akcja gry jest osadzona w świecie, w którym walczą ze sobą potężni tytani, to podstawowym trybem walk są potyczki na arenie, na której oprócz doświadczenia zdobędziecie też starożytne relikwie, które można zebrać w specjalne zestawy i uzyskać różnego rodzaju nagrody. Ale to tylko czubek góry lodowej! W Wojnach Tytanów możecie też wziąć udział w bitwach jeden na jednego, dołączyć do grupowych starć w Koloseum oraz piąć się w rankingu serwera awansując do coraz wyższych lig, gdzie czekają na was coraz lepsi wojownicy.

WOJNA TYTANÓW TO NIEZWYKLE ROZBUDOWANA GRA PRZYGODOWA Z ELEMENTAMI RPG

Wybierzecie się też na różnego rodzaju bitwy odbywające się w świecie gry. Zmierzycie się z hordami Nieśmiertelnych i stawicie czoła ich królowi, dołączycie do turnieju na pojedynki oraz weźmiecie udział w bitwie o Starożytne Ołtarze. A przed wylogowaniem się z gry warto wybrać się na wojskową kampanię, za którą otrzymacie trochę dodatkowe grosza. Wszystkie te możliwości sprawiają, iż w grze cały czas jest coś do roboty, a my możemy zająć się tym elementem zabawy, który najbardziej nam pasuje.

Źródło: http://www.komputerswiat.pl/gry/gry-online-w-przegladarce/war-of-titans.aspx

Dodaj komentarz