Niesamowite Zwierzaki

 

Graj Teraz

Niesamowite zwierzaki to darmowa gra dostępna w całości w polsku. Zostaniecie w niej opiekunem małego kotka lub psiaka, spróbujecie zyskać sobie jego lojalność oraz zamienić go w czempiona psich i kocich pokazów.

W Niesamowitych zwierzakach, darmowej produkcji online, zostaniecie właścicielem małego kotka lub psa i spróbujecie wytrenować go na mistrza psich i kocich pokazów. W międzyczasie będziecie tez dbać o jego dobry humor oraz wszystkie potrzeby takie jak picie, jedzenie czy odrobina zabawy, dzięki czemu nasz podopieczny nie stanie się leniuchem śpiącym cały dzień na kanapie!

Opiekuj się swoim zwierzakiem

Twój pupil to początkowo zwykły, sympatyczny kundelek lub popularny „dachowiec” (samiec lub samiczka), a ty jesteś jednym z wielu przeciętnych właścicieli swojego zwierzaka. Jednak z czasem twój pies lub kot zamieni się w prawdziwego, dumnego zwierza, a wy staniecie się znanym hodowcą i trenerem, który może pochwalić się licznymi pucharami zdobytymi podczas wystaw i pokazów.

Źródła: https://www.youtube.com/watch?v=o9HPIMZIzP4, http://www.komputerswiat.pl/gry/gry-online-w-przegladarce/niesamowite-zwierzaki.aspx

Dodaj komentarz