Khan Wars

 

Graj Teraz

Khan Wars to strategiczna gra w przeglądarce, która nawiązuje do najlepszych rozwiązań tego gatunku. Buduj państwo, kompletuj armię i wysyłaj ją do boju w tej darmowej grze MMO.

Na początku gry Khan Wars pozwala wybrać nam nację, której losami chcemy kierować. Każda z nich ma swoje mocne i słabe strony, dlatego warto się nad tą decyzją zastanowić. Sercom polskich graczy najbliższą będą oczywiście Polanie. Grę zaczynamy z niemal pustą osadą, w której budujemy kolejne budynki w wybranej przez nas kolejności. Dzięki temu nie musimy się martwić się o stały dopływ surowców i zająć się budowaniem armii, gdyż Khan Wars to przede wszystkim gra wojenna i to wokół naszych podbojów obraca się główna akcja gry.

Kim Grać w Khan Wars?

Khan Wars jest przedstawicielem popularnego gatunku strategicznych gier MMO na przeglądarkę. Ta darmowa gra stworzona została przez bułgarską firmę XS Software, autorów takich gier jak NemexiaArena Mody, czy Polwars. Pozwala nam zbudować od podstaw własne królestwo inspirowane jednym ze średniowiecznych ludów: możemy władać Frankami, Bizantyjczykami, Mongołami, Brytami, Rosjanami, Litwinami, Iberyjczykami, Bułgarami, Germanami, Persami, Arabami oraz naszymi rodzimymi Polanami. Każda z nacji ma swoje unikalne cechy, styl rozgrywki, a także specjalne jednostki, których właściwe wykorzystanie może być kluczem do zwycięstwa. Polanie dysponują większymi mieszkaniami i zwiększoną produkcją żelaza oraz kawalerii, a ich specjalna jednostka to Goplanin z wielką tarczą, znakomity przeciw piechocie i strzelcom. Z kolei Germanie mają większy udźwig w kampanii handlowej, taniej produkują szlachciców, a ich jednostka specjalna to Teutoński Rycerz dodający bonus do jednej ze specjalnych umiejętności dostępnych w grze.

Źródła: http://www.komputerswiat.pl/gry/gry-online-w-przegladarce/khan-wars.aspx, https://www.youtube.com/watch?v=yKaI-iMh0Ok

Dodaj komentarz