Imperia Online

 

Graj Teraz

W tej darmowej strategii MMO przeniesiecie się do średniowiecznych czasów i obejmiecie władzę nad skromną prowincją, którą z czasem zamienicie w potężne imperium. W tym celu będziecie musieli wykazać się sprytem, strategicznym zmysłem i smykałką do prowadzenia efektywnych kampanii wojskowych.

Imperia Online to jedna z najstarszych i najbardziej klasycznych gier strategicznych MMO, która już od wielu lat przyciąga do monitora tysiące graczy na całym świecie. Obejmiecie w niej kontrolę nad skromną wioską, która najpierw zamieni się w dobrze prosperujące miasto, a następnie stanie się częścią waszego imperium lub zostanie podbite przez armię innego gracza. Imperia Online jest bowiem tytułem, który skupia się na militarnych starciach, zawiązywaniu wojskowych sojuszy i walce z innymi graczami.

Od skromnej wioski do potężnego imperium

Każdy gracz zaczyna zabawę od posiadania skromnej osady, w której znajduje się kilka podstawowych budynków, dzięki którym nasze królestwo może jako tako funkcjonować. Aby zaznajomić się z podstawami rozgrywki na początku zabawy przejdziecie krótki samouczek, który dodatkowo rozbuduje waszą wioskę o kilka kolejnych budowli otwierających wam dostęp do nowych funkcji rozgrywki.

imperia-1.jpg

źródła: https://www.youtube.com/watch?v=6UeG2IdfroU, http://www.komputerswiat.pl/gry/gry-online-w-przegladarce/imperia-online.aspx

Dodaj komentarz