Hero Zero

 

Graj Teraz

Uważasz, że Twoje życie jest nudne, puste? Brakuje Ci pasji? Zapewne każdego deszczowego wieczoru siadając przed kompem, nachodzi Cię refleksja w stylu: „Nic w moim życiu się nie zmienia”. Poniedziałek, Wtorek, ani nawet Środa nie przyniosły nic nowego… Chciałbyś to zmienić? A co powiesz, jeśli zaproponuję Ci fuchę superbohatera?

Zapewne wiele razy zastanawiałeś się, jakby to było mieć supermoce… Pomyśl tylko ile razy, wracając ze szkoły czy pracy, czekając na autobus pomyślałeś „Ehh… Gdybym tylko miał superszybkość, na pewno nie musiałbym ślęczeć na przystanku z bandą wydzierających się dzieciaków” – typowe co? A jak z dziecięcymi marzeniami? Od zawsze oglądamy Supermanów, Batmanów i każdy z nas na pewno chociaż raz pomyślał, że fajnie byłoby skopać komuś zad i uratować świat! Teraz jest to możliwe! Wreszcie możemy zrealizować swoje niewinne fantazje, wystarczy przenieść się w wirtualny świat Hero Zero!

th7aq2

Hero Zero to darmowa gra przeglądarkowa, w której z nudnego niczym niewyróżniającego się, przeciętnego mieszkańca przemienicie się w godnego chwały, bohatera z prawdziwego zdarzenia! Ale po kolei. Pamiętajcie: „Od zera do bohatera”. Zanim staniecie się wybawicielami świata siejącymi postrach przed złoczyńcami, jesteście zwykłymi szaraczkami. Naszą przygodę zaczynamy dosłownie od początku. W pierwszej kolejności należy stworzyć nasze „drugie ja”. Poczynając od wybrania płci. Kreowanie bohatera jest bardzo łatwym i zabawnym elementem gry, bowiem mamy wpływ na cały wygląd naszej postaci. To my decydujemy o fryzurze, kształcie nosa, wyrazie brwi czy nawet o często śmiesznych zakręconych wąsach! Po zakończeniu tegoż etapu, przystępujemy do zabawy. Gra oferuje nam sześć różnych lokacji i w każdej z nich musisz udowodnić pozostałym graczom, że to właśnie Ty zasługujesz na miano prawdziwego superbohatera!

hero-zero-6

Miejsce, w którym będziemy pomieszkiwać, początkowo wydaje się na pozór spokojnym miasteczkiem – Nic bardziej mylnego. Ono aż roi się od przestępców, złodziei i podejrzanych typków. Naszym zadaniem jest wysłuchiwanie problemów mieszkańców i udzielanie im pomocy. Za każdą wypełnioną misję, ze względu na wysiłek spadnie nam w niewielkim stopniu pozom energii, ale za to naszej gwieździe przybędzie doświadczenie czy honor, którego poziom określa pozycję w rankingu superbohaterów i co najważniejsze gotówka, będąca wyrazem wdzięczności ocalonych mieszkańców.

Hero-Zero-screenshot-9

Pieniądze stanowią ważną część gry, gdyż pomagają nam one udoskonalić swoją postać poprzez zakup oryginalnego stroju czy niezbędnych gadżetów. Wszystkie te przedmioty będą dostępne na targach. Co więcej, będziemy mogli podszkolić naszego bohatera, ulepszając w ten sposób poszczególne cechy odpowiadające wybranej przez nas postaci takie jak: inteligencja, intuicja czy niezbędna siła. Im bardziej rozbudowane cechy bohaterskie tym większa jest skuteczność herosa w walce. Życie superbohatera to nie tylko sława i uznanie. Musisz być stale czujny i przygotowany do obrony. Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz na ulicy, bowiem tak jak w prawdziwym życiu zawsze znajdzie się ktoś zadziorny, kto zechce wszcząć awanturę.

1422a700-80ab-4a5d-9618-b6c159565eef

Oprócz superbohaterowego życia mamy też zwyczajne (zupełnie tak jak spiderman!). Jesteśmy zwykłymi ludźmi chodzącymi do zwykłej pracy, ale mamy niezwykłe moce! Po co chodzimy do pracy? W celu spełniania swoich zachcianek. Np. booster, dzięki niemu nasze moce są po prostu bardziej super, bez zdobywania doświadczenia!

Dobra wiadomość: superbohaterzyć możemy w grupie! Co jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze! Dlatego zbierz paczkę kumpli i razem ruszajcie wybawić świat od zła!

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Sv-4RSPlepE

Dodaj komentarz