Forge of Empires

 

Graj Teraz

król przeglądarkowych gier strategicznych czeka na Ciebie! Przejmij kontrolę nad niewielkim miastem, rozwijaj je i podbijaj nowe ziemie na przestrzeni dziejów, poczynając od epoki kamienia łupanego.

Tylko od Ciebie zależy czy wcielisz się w rolę bezwzględnego tyrana, czy dobrotliwego władcy. Buduj, wypowiadaj wojny i decyduj o losach swoich poddanych. Forge of Empires to tytuł dla wszystkich, którzy chcą odkryć w sobie władcę i stratega. Zarządzaj swoim miastem od czasów, gdy wojny prowadzono na patyki i kamienie, po współczesność.

Chcąc w oryginalny sposób uhonorować najciekawsze postacie w historii, do Forge of Empires trafi sześć specjalnych questów. Cykl rozpocznie się wydarzeniem „Historia Martina Luthera Kinga”. W następnych miesiącach twórcy przedstawią graczom kolejne postacie, które w przeszłości w ciekawy sposób przysłużyły się światu. W grze pojawią się również mniej rozpoznawalne osoby, takie jak Isadora Duncan, słynna amerykańska tancerka, która nagięła sztywne zasady społeczne obowiązujące w XX wieku, oraz papież Grzegorz XIII, któremu zawdzięczamy wprowadzenie kalendarza gregoriańskiego i ukucie pojęcia roku przestępnego. Grę dostarcza firma InnoGames GmbH.

Źródła: https://gameplanet.onet.pl/gry/forge-of-empires/8zg5yh4, https://www.youtube.com/watch?v=MzT3TRmqgQg

Dodaj komentarz