Cargo Tycoon

 

2Graj Teraz

W CargoTycoon, przeglądarkowej strategii w języku polskim, zostaniecie właścicielem skromnej firmy transportowej, którą spróbujecie zamienić w potężną spółkę przewożącą towary na terenie całej Europy.

CargoTycoon to gra stworzona z myślą o osobach lubiących wyzwania i kreatywne myślenie. Zarządzanie spółką nie jest bowiem łatwe i będziecie musieli wykazać się logicznym myśleniem, finansowym zmysłem oraz smykałką do zarządzania własnym przedsiębiorstwem. Na twojej głowie będzie bowiem mnóstwo obowiązków, ale dzięki temu zabawa z CargoTycoon praktycznie się nie nudzi, a zamiana skromnej firmy w wielką korporację sprawia naprawdę mnóstwo frajdy.

Pełen realizm

Twórcy Cargo Tycoon zastosowali dosyć realistyczne podejście do zabawy, co przekłada się na sporą ilość funkcji, które są dostępne w tej darmowej produkcji. Zabawę zaczniecie od wybrania miejscowości, w której rozpoczniecie swoją działalność, a że do wyboru macie 231 polskich miast, to pewnie większość z was rozpoczniecie zabawę w swojej własnej miejscowości.

Źródła: http://www.komputerswiat.pl/gry/gry-online-w-przegladarce/cargotycoon.aspx, https://www.youtube.com/watch?v=MQ5Xn1Gsrmw

Dodaj komentarz