Big Bang Empire

 

Graj Teraz

W Bing Bang Empire, grze fabularnej dla dorosłych, przeniesiecie się do gorącego świata erotycznego biznesu i spróbujecie zostać jego najjaśniejszą gwiazdą, przechodząc wszystkie szczeble kariery – od początkującego amatora po profesjonalnego właściciela własnego studia filmowego.

Zabawę z Bing Bang Empire zaczynamy od wykreowania swojej przyszłej gwiazdy. Graoferuje rozbudowany kreator postaci umożliwiający wybór płci, koloru i stylu fryzury czy też kształtu ust czy lub oczu. Dzięki tak szerokim możliwościom kustomizacji swojej postaci możecie być pewni, iż wasz bohater lub bohaterka będzie się mogła pochwalić unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Wszak ciało i aparycja będą jednym z głównych narzędzi pracy naszej postaci i głównym środkiem przynoszącym dochody.

Trudne sprawy, łatwe początki

Nasza postać mieszka początkowo w małym, zapyziałym miasteczku o nazwie Tellville, z którego chcemy jak najszybciej się wyrwać i w tym celu postanawiamy rozpocząć karierę w przemyśle erotycznym. Już po chwili dostajemy pierwsze zlecenie i w ten sposób wchodzimy na ścieżkę, która zaprowadzi nas na sam szczyt tego biznesu. Popyt na nasze usługi jest bardzo duży, więc oferty pracy będą pojawiać się bardzo często. Oczywiście nie od razu lądujemy w głębokiej wodzie. Pierwsze zadania będą czysto pomocowe i nie do końca związane z przyszłym zajęciem.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wGAPQlVRJzM, http://www.komputerswiat.pl/gry/gry-online-w-przegladarce/big-bang-empire.aspx

Dodaj komentarz