Arena Mody

 

Graj Teraz

Wciel się w młodą, ambitną modelkę, która pragnie zostać najpopularniejszą dziewczyną w mieście i zrobić zawrotną karierę w świecie mody. Stań się gwiazdą międzynarodowych wybiegów mody spędzając czas na zakupach, dekorowaniu swojego mieszkania i zawieraniu nowych przyjaźni.

Arena Mody to darmowa gra przeglądarkowa od XS Software i jednocześnie następca ich starszej gry Imperium Stylu. Zasady są proste: popuścicie wodze fantazji i wcielicie się w postać młodej, ambitnej dziewczyny, która marzy o karierze w pełnym splendoru świecie mody, no i oczywiście o fajnym chłopaku przy okazji. asza przygodę zaczniecie od stworzenia swojej postaci decydując o jej szczegółowym wyglądzie wybierając m.in. wygląd oczu, nosa czy fryzury tworząc w ten sposób prawdziwą piękność. Jednak, aby zrobić karierę w Arenie Mody wygranie wirtualnego konkursu piękności i niebanalny wygląd wam nie wystarczy – będziecie musiały także pracować nad swoimi atrybutami takimi jak styl, kreatywność, hojność czy lojalność. Do ich zwiększenia potrzebne będą jednak pieniądze. Możecie je zarobić na kilka sposobów – pracując jako fryzjerka lub piosenkarka, a także wygrywając pojedynki na przysłowiowej Arenie Mody gdzie staniecie w szranki przeciwko innym, mniej lub bardziej doświadczonym modelkom. Gra jest darmowa, płatności dokonujemy jedynie za opcje premium.

Źródła: http://www.komputerswiat.pl/gry/gry-online-w-przegladarce/arena-mody.aspx, https://www.youtube.com/watch?v=x7hGDsjS7K4

Dodaj komentarz